SDE

Відбулись заупокійні богослужіння за о. Миколою Крецулом

04 травня 2018
Друк E-mail
3 травня в храмі в с. Боберка на Турківщині відбулась заупокійна Божественна Літургія та чин священичого похорону за покійним протоієреєм Миколою Крецулом. Богослужіння очолив владика Григорій, єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, в співслужінні священиків єпархії.

Після завершення Літургії відбувся чин прощання з покійним. Опісля домовину з тілом перевезено до родинного села с. Верхня Яблунька, де на місцевому цвинтарі передано землі.

Зазначимо, що напередодні, 2 травня владика Григорій відслужив над домовиною покійного священика чин ієрейського парастасу.

Нагадаємо, що о. Микола Крецул, адміністратор парафії святого архистратига Михаїла с. Боберка Турківського району Львівської області, відійшов у вічність 1 травня 2018 року Божого на 63-му році життя і 25-му році священства.

Прес-служба Самбірсько-Дрогобицької єпархії

Теми: Григорій (Комар), похорон

Інші публікації за темою
synod-21-07-2022-4

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в україні щодо важливості прохань про молитовне заступництво подвижників, мучеників, ісповідників і праведників УГКЦ

Пастирське послання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні про патріотизм як любов до рідного народу та Батьківщини

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні. "Народ мучеників Руси-України своїм тілом знову зупиняє зло, щоб воно не поширилося на весь світ"

Звернення Блаженнішого Святослава до синів і дочок українського народу в Україні та на поселеннях сущих та усіх людей доброї волі

Слово Блаженнішого Святослава про Музей Голодомору /За посиланням можна скласти пожертву на будівництво Музею Голодомору/

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»

"Надія, до якої кличе нас Господь".
Пастирський лист Синоду Єпископів УГКЦ

banner

Архів
^ Догори