SDE

У Дрогобичі відбувся Фестиваль великодніх гаївок [фото&відео]

08 травня 2018
Друк E-mail
Фото Молодіжної комісії
6 травня, на свято св. Юрія Переможця, у Дрогобичі, поруч зі стародавнім дерев'яним храмом св. Юрія, відбувся Фестиваль великодніх гаївок. Захід організували Молодіжна комісія Самбірсько-Дрогобицької єпархії, парафія Катедрального собору Пресвятої Трійці та Міський відділ культури. Свято розпочалось з Божественної Літургії, яку з нагоди празника відслужив о. Тарас Гарасимчук, парох Катедрального собору. 

У фестивалі взяв участь заслужений ансамбль пісні й танцю України "Верховина", а також творчі колективи з терен Самбірсько-Дрогобицької єпархії.

«Думаю, що цей фестиваль матиме великий розвиток і стане ядром для започаткування різних фестивалів як у Дрогобичі, так і на території єпархії», - зазначив о. Андрій Бунь в коментарі "Живому ТБ".

Додамо, що церква св. Юрія - це пам’ятка архітектури кінця XV-XVI стт. Вона занесена до списку світової спадщини ЮНЕСКО. Щороку, на храмовий празник на подвір’ї храму відбувається Божественна Літургія.

Прес-служба Самбірсько-Дрогобицької єпархії

ФОТОРЕПОРТАЖ

Фото з facebook-сторінки Молодіжної комісії

 

Теми: Дрогобицький деканат, Комісія у справах молоді

Інші публікації за темою
synod-21-07-2022-4

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в україні щодо важливості прохань про молитовне заступництво подвижників, мучеників, ісповідників і праведників УГКЦ

Пастирське послання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні про патріотизм як любов до рідного народу та Батьківщини

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні. "Народ мучеників Руси-України своїм тілом знову зупиняє зло, щоб воно не поширилося на весь світ"

Звернення Блаженнішого Святослава до синів і дочок українського народу в Україні та на поселеннях сущих та усіх людей доброї волі

Слово Блаженнішого Святослава про Музей Голодомору /За посиланням можна скласти пожертву на будівництво Музею Голодомору/

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»

"Надія, до якої кличе нас Господь".
Пастирський лист Синоду Єпископів УГКЦ

banner

Архів
^ Догори