SDE

Нова книга про Самбірсько-Дрогобицьку єпархію УГКЦ

22 травня 2018
Друк E-mail
Ілюстрація
З нагоди 25-літнього ювілею Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ Дрогобицька духовна семінарія підготувала нове науково-популярне видання. Чергова книга, що днями вийшла з друкарні, містить коротку історію єпархії, починаючи від її джерел у древній Перемишльській єпархії і аж до сучасних днів.

У книзі читач також знайде інформацію про духовні святині єпархії – про блаженних священномучеників (ієромонахів Северина Бараника, Яким Сеньківського та Віталій Байрака, а також Йосафата Коциловського та Григорія Лакоту), які тут прославилися; про чудотворні ікони та відпустові місця (Биличі, Грушів, Пацлав, Рудки, Самбір, Тишковичі), а також Ювілейне послання владики Ярослава (Приріза) з нагоди 25-ліття Самбірсько-Дрогобицької Єпархії. 

Книга «Самбірсько-Дрогобицька Єпархія УГКЦ: історичні віхи та духовні скарби. 25-літньому ювілею присвячується (1993-2018)» не перше видання Дрогобицької духовної семінарії. Вже вийшло кілька номерів «Наукових записок ДДС», «Вступ до екуменізму» та «Богомудрі учителі. Святі Кирило і Методій».

Джерело: сайт ДДС 

Теми: семінарія

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори