![](/images/resized/images/stories/events/2018/jul/pro/36726846_1995048254140050_6601603370924900352_o_300_270.jpg)
За безцінний дар для храму владика Григорій та о.Володимир подякували фундаторці престолу та іконостасу меценатці із Канади Євгенії Піцюрі-Швець, уродженці с. Зарайсько на Самбірщині.
Слід додати,що майже власним коштом пані Євгенія побудувала у рідному с.Зарайсько церкву Різдва Пресвятої Богородиці в 2001 році. За її сприяння була повністю відреставрована капличка Зарваницької Божої Матері, що біля Чудотворного джерела. Фундаторка побудови і реконструкції храмів у Самборі, Рудках, Львові, Берегово,Тернополі, Києві. Долучалася до відновлення діяльності Києво-Могилянської академії, молодіжного центру «Ганнуся» в Миргороді Полтавської області,товариства "Просвіта", "Пласту", музею "Бойківщина" у Самборі, побудови пам'ятника Т. Шевченку у Львові, спорудження інформаційних стендів про Голодомор англійською мовою.
Наприкінці Богослужіння о.Володимир Коркуна наголосив, що кожного року 27 червня, у день Блаженних священомучеників єпископа Миколая (Чарнецького) і 24-х співмучеників; отця Омеляна Ковча, у храмі відзначатиметься престольний празник.
Повідомив Степан ПАВЛІШАК
ФОТОРЕПОРТАЖ
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]
- У Дрогобичі спільнота «Матері в молитві» відсвяткувала 20-ту річницю свого заснування [фото]
- Владика Борис Ґудзяк у Биличах: У нашому житті постійно довершуються чудесні Божі діла, тож ми не сумніваємось у тому, що Господь є з людиною
- Владика Ярослав відслужив Божественну Літургію у Прокатедральному соборі з нагоди 35-ліття виходу УГКЦ із підпілля [фото]
- Під час прощі в Грушеві молитовно згадали 35-у річницю виходу УГКЦ з підпілля [фото]