SDE

У Дрогобичі відбувся З'їзд мирян єпархії під гаслом "Покликані до святості" [фото]

16 жовтня 2018
Друк E-mail
Фото прес-служби СДЄ
13 жовтня в Реколекційному центрі "Еммануїл" в Дрогобичі відбувся Єпархіальний з'їзд мирян Самбірсько-Дрогобицької єпархії. Участь у з'їзді взяли священики та вірні з усіх деканатів єпархії. Захід розпочався Архиєрейською Літургією, яку відслужив владика Григорій, єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, у співслужінні о. Любомира Митника, Голови Єпархіальної комісії у справах мирян, і священиків єпархії.

Вітаючи учасників з’їзду, владика Григорій зазначив, що Господь запрошує кожного до святості. «У цьому Божа воля, щоб ми були святими», - наголосив єпископ. Якщо людина відповідає Богові "так" на це запрошення, тоді починається її подорож до святості. Втім, стати святим – це не справа одного моменту, це боротьба і змагання.

Владика Григорій підкреслив настрій, яким Бог супроводжує людину до святості. Коли навертається один грішник, то радіє все небо. Тож змагання людини до святості Бог супроводжує радістю. «Для Бога важливо, щоб ми були щасливими», - додав єпископ.

Єпископ пригадав, що кожен вірним є співвідповідальним за Церкву. Ця відповідальність починається з нашої родини і простягається до парафіяльної спільноти.

Опісля доповіді виголосили викладачі Дрогобицької духовної семінарії. О. Ігор Цмоканич розповів про біблійні аспекти святості, а о. Богдан Лехович ознайомив присутніх з літургійним аспектом святості.

Викладач Дрогобицького педуніверситету професор Мирослав Савчин поділився думками про те, як на духовне здоров'я дивиться сучасна психологія.

Після обіду о. Любомир Митник ознайомив учасників з'їзду з Документами Церкви, в яких йде мова про покликання вірних до святості.

Під час праці в групах миряни поділились своїми думками щодо почутих доповідей, а також висловили пропозиції, які лягли в основу резолюції з'їзду.

На завершення заходу молодіжна спільнота «Галилея» презентувала концерт духовної музики.

Прес-служба Самбірсько-Дрогобицької єпархії

ФОТОРЕПОРТАЖ

Теми: Комісія у справах мирян, Григорій (Комар)

Інші публікації за темою
synod-21-07-2022-4

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в україні щодо важливості прохань про молитовне заступництво подвижників, мучеників, ісповідників і праведників УГКЦ

Пастирське послання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні про патріотизм як любов до рідного народу та Батьківщини

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні. "Народ мучеників Руси-України своїм тілом знову зупиняє зло, щоб воно не поширилося на весь світ"

Звернення Блаженнішого Святослава до синів і дочок українського народу в Україні та на поселеннях сущих та усіх людей доброї волі

Слово Блаженнішого Святослава про Музей Голодомору /За посиланням можна скласти пожертву на будівництво Музею Голодомору/

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»

"Надія, до якої кличе нас Господь".
Пастирський лист Синоду Єпископів УГКЦ

banner

Архів
^ Догори