SDE

Владика Григорій освятив храм Преображення Господнього у с. Лопушниця на Старосамбірщині [фото]

30 жовтня 2018
Друк E-mail
Фото Степана ПАВЛІШАКА
27 жовтня владика Григорій,єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, освятив церкву Преображення Господнього у с. Лопушниця Хирівського деканату. Після проведення чину освячення храму і престола владика Григорій привітав всіх присутніх з такою знаменною подією та коротко розповів вірним про те, що відбувалося під час чину освячення.

У Архиєрейській Святій Літургії, яка вперше відбувалася у стінах цього храму, владиці Григорію співслужили: декан Хирівський о. Ігор Петрович, адміністратор храму о. Тарас Брух, о.Іван Гальо, о.Михайло Савчак, о.Василь Пукій, о.Богдан Телятинський, о.Іван Комарницький, о.Андрій Лінинський, о.Іван Назар, о.Володимир Луцевич, протодиякон Богдан Криницький, прислуговували брати-семінаристи Андрій Мелешко, Ярослав Мисак. Святу Літургію возвеличив спів хору церкви свв.апп. Петра і Павла с. Старява (керівник Микола Лінинський).

Після завершення Богослужіння владика Григорій сказав,що неможливо підібрати слова вдячності вірним нечисельної громади,яка змогла возвести такий величний храм.
Згідно декретом владики Ярослава, єпископа Самбірсько-Дрогобицького, о.Тараса Бруха піднесено до гідності протоієрея, а будівничим та жертводавцям храму вручено грамоти.

Степан ПАВЛІШАК

ФОТОРЕПОРТАЖ

Світлини Степана ПАВЛІШАКА

Теми: Хирівський деканат, Григорій (Комар)

Інші публікації за темою
synod-21-07-2022-4

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в україні щодо важливості прохань про молитовне заступництво подвижників, мучеників, ісповідників і праведників УГКЦ

Пастирське послання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні про патріотизм як любов до рідного народу та Батьківщини

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні. "Народ мучеників Руси-України своїм тілом знову зупиняє зло, щоб воно не поширилося на весь світ"

Звернення Блаженнішого Святослава до синів і дочок українського народу в Україні та на поселеннях сущих та усіх людей доброї волі

Слово Блаженнішого Святослава про Музей Голодомору /За посиланням можна скласти пожертву на будівництво Музею Голодомору/

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»

"Надія, до якої кличе нас Господь".
Пастирський лист Синоду Єпископів УГКЦ

banner

Архів
^ Догори