![](/images/resized/images/stories/events/2018/oct/lop/44942776_2081587102152831_802970958057963520_o_300_270.jpg)
У Архиєрейській Святій Літургії, яка вперше відбувалася у стінах цього храму, владиці Григорію співслужили: декан Хирівський о. Ігор Петрович, адміністратор храму о. Тарас Брух, о.Іван Гальо, о.Михайло Савчак, о.Василь Пукій, о.Богдан Телятинський, о.Іван Комарницький, о.Андрій Лінинський, о.Іван Назар, о.Володимир Луцевич, протодиякон Богдан Криницький, прислуговували брати-семінаристи Андрій Мелешко, Ярослав Мисак. Святу Літургію возвеличив спів хору церкви свв.апп. Петра і Павла с. Старява (керівник Микола Лінинський).
Після завершення Богослужіння владика Григорій сказав,що неможливо підібрати слова вдячності вірним нечисельної громади,яка змогла возвести такий величний храм.
Згідно декретом владики Ярослава, єпископа Самбірсько-Дрогобицького, о.Тараса Бруха піднесено до гідності протоієрея, а будівничим та жертводавцям храму вручено грамоти.
Степан ПАВЛІШАК
ФОТОРЕПОРТАЖ
Світлини Степана ПАВЛІШАКА
- У Дрогобичі спільнота «Матері в молитві» відсвяткувала 20-ту річницю свого заснування [фото]
- Владика Борис Ґудзяк у Биличах: У нашому житті постійно довершуються чудесні Божі діла, тож ми не сумніваємось у тому, що Господь є з людиною
- Під час прощі в Грушеві молитовно згадали 35-у річницю виходу УГКЦ з підпілля [фото]
- Владика Ярослав: Воскресіння Господнє дає християнам впевненість і силу долати несправедливість та випробування світу [відео]
- На території реабілітаційного центру "Назарет" відбулось освячення триповерхового шпиталю для внутрішньо переміщених осіб [фото]