![](/images/resized/images/stories/events/2019/jan/dsc07674_300_270.jpg)
Під час проповіді єпископ зазначив, що євангельське читання 30-ї неділі після Зіслання Святого Духа стосується важливого питання про вічне життя. "Багатий юнак не мав сумніву, чи існує вічне життя. Його турбувало інше: як увійти у вічне життя?" - сказав проповідник.
Господь дав юнакові конкретну пораду, яка відповідала життєвій ситуації цього хлопця. "Ісус Христос є добрим лікарем, тому не приписує кожному пацієнтові тих самих ліків", - додав єпископ. Багатий юнак дозволив маєткові спорудити мур між ним та Богом. І вже не він володів своїм майном, але воно заволоділо ним. Тому й Ісус порадив йому як звільнитись з цих пут: „Іди, продай, що маєш...” (Мт. 19, 21).
Дивлячись на цього юнака, християнин повинен спитати себе у світлі Божого Слова: а чого мені бракує на дорозі до Бога? "Коли за ласкою Божою пізнаємо, чим є те, що не дає нам свобідно крокувати за Ісусом, просімо другої ласки від Бога – сили позбутись цього гріха, зірвати з налогом, зі злим товариством, лихими звичаями. Християнське життя - це дорога, якою до мети дійде лише той, хто заховує Божі заповіді, хто практикує самовідречення та наполегливість жити праведно – жити з Богом", - порадив владика Ярослав.
Прес-служба Самбірсько-Дрогобицької єпархії
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]