![](/images/resized/images/stories/events/2019/jan/dsc02589_300_270.jpg)
Під час проповіді єпископ пояснив євангельську розповідь про зцілення єрихонського сліпця (див. повний текст проповіді). "Сліпець отримав оздоровлення своєю наполегливою вірою", - зазначив владика Ярослав. Незрячий вірив у те, що Ісус може дарувати йому зір.
"Інакше він не взивав би так голосно і так наполегливо, а тим більше замовчав би після людських докорів. Однак сліпець натомість не зважає на людські докори, а ще дужче проявляє свою віру. Він настійливо просить милості в Ісуса Христа", - додав проповідник.
Віра провадить людину Бога. "Вона є фундаментом і підставою діяльності Бога в нас", - наголосив владика Ярослав. Єпископ додав, що віра не є результатом людських зусиль, людського розуму, а радше Божим даром. Вона бере свій початок в ініціативі Бога.
Прес-служба Самбірсько-Дрогобицької єпархії
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]