SDE

Представники Самбірсько-Дрогобицької Єпархії ознайомилися з допомогою особам із психотравмою у Німеччині [фото]

29 липня 2019
Друк E-mail
Фото учасників зустрічі
Завершився кількаденний робочий візит представників Самбірсько-Дрогобицької Єпархії до центрів соціально-психологічної допомоги у Німеччині. Учасники візити поспілкувалися із психологами соціально-психологічного центру у таборі для біженців м. Трір, регіон Рейнланд-Пфальц, (Західна Німеччина) дізналися, як влаштована структура кризової інтервенції для біженців у Німеччині та змогли порівняти і поділитися українським досвідом.

«На перший погляд може видатися, що завдання психологів у Німеччині та психологів в Україні дуже різні. Проте це не так. Як і біженці, що прибувають в Європу, так і українці, що постраждали від війни на сході, пережили дуже схожий досвід війни. Тому принципи допомги у нас єдині. Особливо цінним стає досвід німецьких колег, адже він надзвичайно систематизований, кожен відповідає за свою конкретну ланку роботи. Для нас це було дуже цікаво. І ми привезли додому багато ідей, як можна структурувати та покращити психологічну і соціальну роботу для осіб, що пережили травмуючі події у нашій Єпархії», - ділиться враженнями психолог Мар’яна Бісик, котра відповідає за діяльність Центру психологічної допомоги у СДЄ. Важливим акцентом візиту було ознайомленням і з загальними принципами функціонування табору для біженців. У якому, до речі, перебуває і декілька українців.

Наступним етапом візиту було знайомство із структурою праці у Карітасі м. Майєн. Невеличке містечко у західній Німеччині стає місцем поселення багатьох біженців. Працівники Карітасу радо ділилися досвідом їх соціальної і психологічної роботи із дітьми та дорослими, що пережили травматичні події.
Представники із СДЄ поділилися також нашим особливим досвідом допомоги постраждалим від війни на сході України на теренах нашої єпархії.

Пресслужба Самбірсько-Дрогобицької єпархії

ФОТОРЕПОРТАЖ

synod-21-07-2022-4

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в україні щодо важливості прохань про молитовне заступництво подвижників, мучеників, ісповідників і праведників УГКЦ

Пастирське послання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні про патріотизм як любов до рідного народу та Батьківщини

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні. "Народ мучеників Руси-України своїм тілом знову зупиняє зло, щоб воно не поширилося на весь світ"

Звернення Блаженнішого Святослава до синів і дочок українського народу в Україні та на поселеннях сущих та усіх людей доброї волі

Слово Блаженнішого Святослава про Музей Голодомору /За посиланням можна скласти пожертву на будівництво Музею Голодомору/

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»

"Надія, до якої кличе нас Господь".
Пастирський лист Синоду Єпископів УГКЦ

banner

Архів
^ Догори