![](/images/resized/images/stories/events/2019/dec/st3/79644029_2429887953915933_8470489532863610880_n_300_270.png)
В кожній родині стараються, аби Миколай якомога більше позитивних емоцій приніс дитині. Але є на Старосамбірщині інші діти. Їм також приніс Миколай подарунки. Але той Миколай діяв не через матусю-татуся, а через тітку-бабцю-сусідку... Вони маленькі, більші і великі. Вони - такі ще юні, а за тими тендітними плечима гіркучий досвід. Вони знають різне: пиятики батьків, бійки в родині, смерті найрідніших. В районі є 43 дітей, які перебувають на первинному обліку сиріт та позбавлених батьківського піклування, 6 вихованців дитячих будинків сімейного типу, 3 вихованці прийомних сімей. Про них піклуються: ті, з ким живуть, держава. Але чи замінить це повноцінну родину? Останнім часом є багато заходів від соціальних служб, волонтерів для таких діток. А у Старому Самборі уже стало доброю традицією у передмиколаївські дні запрошувати цих дітей.
У церкві Святого Миколая за здоров'я і щасливу долю цих діток отець Михайло Николин служить Молебень, відтак у парафіяльній світлиці "Карітасу" за приємним чаюванням усі спілкуються між собою, зі священником та добрими помічниками Миколая. Організаторами свята традиційно є Союз Українок, парафіяльна спільнота УГКЦ Старого Самбора та Служба у справах дітей. А помічниками Миколая цьогоріч стали Старосамбірська районна та міська ради.
Святий отче Миколаю, благослови цих діточок на щасливу долю...
Загалом, на парафії у Старому Самборі дбають, аби Святий Миколай не обділив жоджу дитину. Опісля передпразничної Вечірні, напередодні Дня СВ. Миколая усім дітям міста миколай у церкві роздав подарунки. Творчі діти храму підготували гарну виставу.
Марія КУЗЬМИН
ФОТОРЕПОРТАЖ
- Відбулася традиційна піша проща Старий Самбір – Биличі [відео]
- Владика Ярослав освятив після оновлення храм в с. Верхній Лужок на Старосамбірщині [фото]
- У Старому Самборі відбулись великопісні реколекції
- У Старому Самборі помолились "Хресну дорогу моєї України" [фото]
- У Старому Самборі відбувся "Тиждень соціального служіння" [фото]