SDE

У семінарії відбувся вечір пам’яті владики Юліяна (Вороновського)

29 лютого 2020
Друк E-mail
www.dds.edu.ua
27 лютого в Дрогобицькій духовній семінарії відбувся вечір блаженної пам’яті владики Юліана (Вороновського), першого очільника Самбірсько-Дрогобицької єпархії, з нагоди 7-ї річниці з дня його переставлення. Відповідальними за проведення заходу було Братство «Введення в храм Пресвятої Богородиці».

Розпочалася урочиста академія з поминальної Панахиди у Катедральному храмі Пресвятої Трійці, яку очолив духівник Братства владика Григорій (Комар), єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, у співслужінні проректора з виховної частини о. Василя Чави та префекта семінарії о. Михайла Балка.

У своїй промові єпископ розповів про великодушність та щирість владики Юліана, який у своїй простоті та смиренні поклав підвалини нашої величної місцевої Церкви. «Владика Юліан показав приклад святості і що до неї покликана кожна людська особа», - зазначив архиєрей.

Після молитви в актовому залі семінарії відбувся вечір пам’яті. До слова був запрошений ректор семінарії о. Мирон Бендик, який описав події зародження Дрогобицької семінарії та неоціненний вклад владики Юліана у її розвиток. Впродовж академії братчики репрезентували відео-ролики та слайд-шоу про життя владики Юліана, а семінаріні октет та гурт "Quo vadis" виконали декілька творів, серед яких авторська пісня про Владику.

Наприкінці заходу завершальне слово виголосив владика Григорій, який подякував організаторам за проведення академії і попросив не забувати у своїх молитвах владику Юліана, який своїм найбільшим подвигом у житті вважав заснування Дрогобицької семінарії.

Джерело: сайт ДДС

Теми: Юліан (Вороновський), Григорій (Комар), семінарія

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори