![](/images/resized/images/stories/events/2021/jan/pks/136519127_2700239476954254_588633120841347804_n_300_270.jpg)
Йому співслужили декан Самбірський о.Богдан Добрянський, адміністратор храму о.Володимир Коркуна, о.Тарас Рисей, о.Роман Андрійовський, о.Дмитро Сенейко, о.Флор Дашинич, о.Іван Вербіцький, о.Тарас Жук.
У своєму слові владика Ярослав наголосив, що сьогодні у свято Собору Пресвятої Богородиці ми соборно зібралися у Покровському соборі, щоб возвеличити Матір світу.
Привітавши усіх з Різдвом Христовим,владика Ярослав подякував душпастирям за співслужіння, вірним за участь у Літургії, хористам за чудовий спів та привітав о.Івана Вербіцького із 75-річчям. Адміністратор храму о.Володимир подякував владиці Ярославу за візит до Самбора.
Степан ПАВЛІШАК
ФОТОРЕПОРТАЖ
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]