![](/images/resized/images/stories/events/2021/jul/has/img_20210707_143636_300_270.jpg)
Розпочались святкування із зустрічі архієрея. На подвір’ї храму зібралось багато людей серед них чимало молоді, дівчата в традиційних українських одностроях зустрічали владику хлібом-сіллю та віршованими рядками.Владика Григорій поблагословив всіх присутніх дарами та зайшов до храму, щоб розпочати чин освячення престолу.
Далі розпочалась Служба Божа, яку співслужили з владикою адміністратор цього храму о. Олександр Антонюк, а також численне духовенство, яке здійснює душпастирське служіння на теренах Самбірсько-Дрогобицької єпархії.Під час Літургії присутні мали змогу приступити до святих Таїн Покаяння та Євхаристії.
Після відпусту, владика Григорій висловив слова вдячності всім жертводавцям, які допомогли в спорудженні нового престолу. Також єпископ подякував адміністратору парафії за невтомну працю, нагородивши о. Олександра ієрейським хрестом золотистого кольору.
На завершення о. Олександр подякував владиці Григорію за візит, освячення престолу, спільну молитву та пастирську любов, яку архієрей проявляє до кожної християнської душі.
По завершенні Літургії відбувся обхід довкола храму з окропленням свяченою водою.
За повідомленням парафії с. Хащованя
ФОТОРЕПОРТАЖ
- У Дрогобичі спільнота «Матері в молитві» відсвяткувала 20-ту річницю свого заснування [фото]
- Владика Борис Ґудзяк у Биличах: У нашому житті постійно довершуються чудесні Божі діла, тож ми не сумніваємось у тому, що Господь є з людиною
- Під час прощі в Грушеві молитовно згадали 35-у річницю виходу УГКЦ з підпілля [фото]
- Владика Ярослав: Воскресіння Господнє дає християнам впевненість і силу долати несправедливість та випробування світу [відео]
- На території реабілітаційного центру "Назарет" відбулось освячення триповерхового шпиталю для внутрішньо переміщених осіб [фото]