SDE

У Дрогобицькій духовній семінарії розпочався новий академічний рік

31 серпня 2021
Друк E-mail
Фото Пресслужби СДЄ
30 серпня студенти ДДС зібралися у стінах рідної семінарії, щоб розпочати новий навчальний рік. Урочистості відкрила Архієрейська Божественна Літургія, яку очолив преосвященний владика Ярослав (Приріз), Єпископ Самбірсько-Дрогобицький, у співслужінні семінарійного духовенства та за участю викладачів, семінаристів та їхніх рідних. Супроводжував богослужіння семінарійний хор «Оранта» під керівництвом регента о. Андрія Буня.

Звертаючись до семінарійної спільноти, владика Ярослав привітав ректорат, викладачів, духівників, семінаристів та працівників із початком нового навчального року. Особливим чином Єпископ привітав першокурсників, зазначивши, що вони відтепер вписані в гроно духовного воїнства Христового. Відштовхуючись від євангельського читання, архиєрей закликав усіх студентів семінарії: «Знання Бога, богопізнання потрібно засвоїти, осягнути, щоб у душпастирстві ми не були лицемірами. Нам дається найцінніший скарб – це ціна страждань, смерті та воскресіння ГНІХ. Вважаймо, щоб його не змарнувати!».

Після Божественної Літургії відбулося освячення підрясників для студентів ІІ-го курсу. Відтак владика Ярослав теплими словами привітав о. Мирона Бендика, ректора ДДС, з іменинами та подякував йому за те, що він не побоявся «во врем’я люте» - в період катакомбної УГКЦ - ступити на стежину священства. 

На завершення урочистостей о. д-р Мирон Бендик висловив владиці Ярославу вдячність за благословення на початок чергового навчального року в Дрогобицькій духовній семінарії. Звертаючись до батьків цьогорічних першокурсників, ректор зазначив, що вони довірили у руки семінарійного проводу найцінніше – своїх синів, а семінарія, навчивши і виховавши їх, за кілька років передасть їх архиєрею, який поставить їх священиками у Христовому винограднику.

Джерело: сайт ДДС

Теми: семінарія

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори