SDE

Владика Ярослав: Ми сьогодні відчуваємо над собою Божу силу [відео]

26 лютого 2022
Друк E-mail
Фото Пресслужби СДЄ
26 лютого владика Ярослав, єпископ Самбірсько-Дрогобицький, та владика Григорій, єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, у співслужінні місцевого духовенства здійснили Чин посвяти наших міст, сіл та їх мешканців, вірних Єпархії та всього українського народу під Покров Божої Матері, яка прославилася у чудотворній Грушівській Іконі. Молитва відбулась перед Грушівською Іконою Богородиці, яка розміщена на фасаді Катедрального Собору Пресвятої Трійці в м. Дрогобичі.

У молитві Акту посвяти владика Ярослав закликав духовенство й вірних звернутись до Бога й Пресвятої Богородиці такими словами:

"Пресвята, Пречиста, Преблагословенна Богородице Діво Маріє, прославлена у чудотворній Грушівській іконі! У повній довірі до Божого Милосердя, покладаючи всю нашу надію на Твого Сина, Господа нашого Ісуса Христа, посвячуємо себе, наші села і міста та ввесь український народ під Твій чесний Покров. Благаємо Тебе, Царице неба і землі: прийми під свою особливу материнську опіку наших хоробрих воїнів, захисників Батьківщини, зберігаючи їх неушкодженими перед усіма ворожими наступами; захисти свободу і незалежність, соборність і цілісність нашої Батьківщини, щоби народ наш, визволений Твоїм заступництвом від воєнного лиха, вдячно прославляв Бога у святій Тройці – Отця, і Сина, і Святого Духа".

Відтак під час проповіді владика Ярослав зазначив, що 1987 р., в часи існування "тюрми народів" - Радянського союзу - Божий люди линув до Грушева під Покров Божої Матері, прославленої в чудотворній Грушівській іконі. Проповідник зазначив, що наші предки в різні епохи історії захищали рідні землі під Покровом Богородиці, співаючи пісню: "Нам поможе св. Юрій і Пречиста Мати волю здобувати!".

Ми сьогодні зібрались у дуже скорботному часу. Московит-агресор вісім років тому окупував східні терени України, а сьогодні хоче знищити Україну, знекровити наш народ. Однак окупанти не передбачили, що протягом 35-ти років воскреслої ходи український народ об'єднався. "Ми сьогодні відчуваємо над собою Божу силу", - наголосив владика Ярослав.

Пресслужба Самбірсько-Дрогобицької єпарх

Теми: Ярослав (Приріз), Григорій (Комар), Катедральний собор

Інші публікації за темою
synod-21-07-2022-4

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в україні щодо важливості прохань про молитовне заступництво подвижників, мучеників, ісповідників і праведників УГКЦ

Пастирське послання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні про патріотизм як любов до рідного народу та Батьківщини

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні. "Народ мучеників Руси-України своїм тілом знову зупиняє зло, щоб воно не поширилося на весь світ"

Звернення Блаженнішого Святослава до синів і дочок українського народу в Україні та на поселеннях сущих та усіх людей доброї волі

Слово Блаженнішого Святослава про Музей Голодомору /За посиланням можна скласти пожертву на будівництво Музею Голодомору/

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»

"Надія, до якої кличе нас Господь".
Пастирський лист Синоду Єпископів УГКЦ

banner

Архів
^ Догори