![](/images/resized/images/stories/events/2022/mar/byl/275225621_3001544250157107_6065539226852143023_n_300_270.jpg)
Після встановлення образу у храмі вірні мали можливість поклонитися іконі Богородиці та причаститися цілющої води, яка була привезена з Билич і освячена. Опісля молилися “Акафіст Божій Матері задля чудес її, на джерелі в Биличах явлених”, Ісусову молитву, співали Богородичні пісні. Отець Тарас подякував вірним, що прийшли до Богородиці, помолитися за нашу Батьківщину, наше військо, за нашу Перемогу. З того часу у храмі Чуда Арх. Михаїла м. Самбора щоденно відбуваються молитовні чування за перемогу України при чудотворній іконі Билицької Богоматері.
Пресвятая Богородице, спаси нас!
Степан ПАВЛІШАК
ФОТОРЕПОРТАЖ
Світлини Степана ПАВЛІШАКА
- Паломники з Самбора здійснили пішу прощу до Билич [відео]
- Відбулася традиційна піша проща Старий Самбір – Биличі [відео]
- У Самборі відбувся вечір пам'яті о. Степана Рисея [фото]
- Владика Ярослав відвідав парафію с. Дубрівка на Самбірщині [фото]
- Владика Ярослав відвідав парафію с. Монастирець на Самбірщині [фото]