SDE

Юні самбірчани взяли участь у акції «Мільйон дітей моляться вервицю» [фото]

23 жовтня 2022
Друк E-mail
Фото Степана ПАВЛІШАКА
До світової молитви “Мільйон дітей моляться вервицю»18 жовтня 2022 року Божого долучилися найменші парафіяни храму бл.свмч.Йосафата Коциловського і Григорія Лакоти у Самборі. Очолив молитву о. Микола Витівський.“Мільйон дітей моляться вервицю» — це молитовна ініціатива, яка об’єднує дітей з усього світу в спільному зверненні до Небесної Матері за мир у світі.

Вона відбувається 18 жовтня невипадково, адже цього дня за григоріанським календарем відзначають день святого апостола і євангелиста Луки, який єдиний у своєму Євангелії згадує про дитинство Ісуса.

Українська Греко-Католицька Церква вже від 2019 року активно долучилася до цієї ініціативи. Організатором молитви є Папська фундація «Церква в потребі»

18 жовтня 2019 року маленькі мешканці Самбора молилися вервицю у центрі міста біля Богородиці Оранти. Попередні два роки, через карантинні обмеження, молитва проходила у храмах, як і цього року через воєнний стан.

Степан ПАВЛІШАК

ФОТОРЕПОРТАЖ

Світлини Степана ПАВЛІШАКА

 

Теми: Самбірський деканат

Інші публікації за темою
synod-21-07-2022-4

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в україні щодо важливості прохань про молитовне заступництво подвижників, мучеників, ісповідників і праведників УГКЦ

Пастирське послання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні про патріотизм як любов до рідного народу та Батьківщини

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні. "Народ мучеників Руси-України своїм тілом знову зупиняє зло, щоб воно не поширилося на весь світ"

Звернення Блаженнішого Святослава до синів і дочок українського народу в Україні та на поселеннях сущих та усіх людей доброї волі

Слово Блаженнішого Святослава про Музей Голодомору /За посиланням можна скласти пожертву на будівництво Музею Голодомору/

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»

"Надія, до якої кличе нас Господь".
Пастирський лист Синоду Єпископів УГКЦ

banner

Архів
^ Догори