SDE

У Дрогобичі відзначили 10 років храму Самбірської ікони Богородиці [фото]

10 грудня 2022
Друк E-mail
Фото Степана ПАВЛІШАКА
Нас сьогодні зігріває теплота молитви, яку ми заносили за наше воїнство, рідну землю, український народ, - наголосив декан Дрогобицький о.Іван Паньків наприкінці Богослужіння, яке очолив з нагоди храмового свята у день почитання Самбірської ікони Богородиці 4 грудня 2022 року Божого. Він привітав вірних зі святом та подякував о.Петру та о.Володимиру за служіння на парафії.

 

У Святій Літургії йому співслужили адміністратор храму о.Петро Войтович, о.Володимир Тухлян, о.Любомир Митник, о.Юрій Завійський, о.Євген Вороновський. Велично звучав спів хору Deo Gracias під орудою Марії Федчак.

У проповіді о.Любомир зазначив, що на прикладі Йоакима і Анни ми вчимося вірності Богові. У цей тривожний час пам'ятаймо, що є Богородиця. Після завершення Богослужіння о.Петро подякував перш за все Богу і нашим воїнам за те, що маємо можливість молитися, душпастирям за співслужіння, а вірним, що дбають про красу храму.

З першим ювілеєм святині парафіяльну спільноту привітали членкині "Матері в молитві" з церкви Дрогобицьких священномучеників Северіяна, Якима, Віталія. Відбулося освячення води і мирування.

Степан ПАВЛІШАК

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

Автор світлин Степан ПАВЛІШАК

 

 

Теми: Дрогобицький деканат

Інші публікації за темою
synod-21-07-2022-4

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в україні щодо важливості прохань про молитовне заступництво подвижників, мучеників, ісповідників і праведників УГКЦ

Пастирське послання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні про патріотизм як любов до рідного народу та Батьківщини

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні. "Народ мучеників Руси-України своїм тілом знову зупиняє зло, щоб воно не поширилося на весь світ"

Звернення Блаженнішого Святослава до синів і дочок українського народу в Україні та на поселеннях сущих та усіх людей доброї волі

Слово Блаженнішого Святослава про Музей Голодомору /За посиланням можна скласти пожертву на будівництво Музею Голодомору/

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»

"Надія, до якої кличе нас Господь".
Пастирський лист Синоду Єпископів УГКЦ

banner

Архів
^ Догори