SDE

У Дрогобичі відбувся круглий стіл - "Центр душпастирства молоді: очікування - дії"

06 вересня 2009
Друк E-mail
4 вересня у Дрогобичі відбувся круглий стіл на тему "Центр душпастирства молоді: очікування - дії". Його було організовано за ініціативи Молодіжної Комісії Самбірсько-Дрогобицької єпархії, яку очолює прот. Василь Поточняк. До участі у круглому столі були запрошені духовенство, представники Дрогобицької міської та  районної ради, представники молодіжних громадських організацій, голови студентських профспілок вузів й місцева преса.
Як зазначив о. Василь Поточняк, метою цього круглого столу було представити плани щодо активного використання приміщення "Центру душпастирства молоді", яке знаходиться у м. Дрогобичі загальною площею бл. 900 м2. "Ми розглядаємо Центр душпастирства молоді у м. Дрогобич як духовний вулик, з якого християнська молодь міста черпатиме мед," - підкреслив голова Єпархіальної молодіжної комісії, відкриваючи круглий стіл. Учасникам було роздано плани заходів, які проводитиме Центр душпастирства молоді впродовж вересня-грудня цього року. Умовно заходи діляться на дві частині: ті, які відбуватимуться щотижнево у визначений час (Божественна Літургія, сповідь, духовні бесіди, біблійні читання, катехиза, приготування передподружніх пар тощо), та поїздки до духовних та культурних центрів України.
 
Учасники круглого столу жваво обговорили пропозиції стосовно діяльності Центру душпастирства молоді, пропонуючи свої ідеї та допомогу у цих питаннях.

о. Олег Чупа,
прес-секретар єпархії

Теми: Комісія у справах молоді

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори