![](/images/stories/stebnyk-10.gif)
Після завершення Літургії владика подякував адміністратору парафії прот. Михайлу Бучинському та сотруднику єрею Андрію Осередчуку за пастирське служіння.
о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії
Довідка
Парафія Різдва Пресвятої Богородиці м. Стебник відома тим, що тут служив ісповідник віри о. Петро Микилита. На даний час розпочато беатифікаційний процес щодо залічення ісповідника до лику блаженних. При парафії діє катехитична школа ім. Андрея Шептицького. Цьогоріч учасники школи відвідали греко-католицькі парафії на Донеччині, познайомившись з життям УГКЦ на східних теренах. При храмі діє дитячий хор "Лілея".
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]