Владика Ярослав закликав вірних слухатись голосу Божого, так як це робив владика Юліан (Вороновський)
SDE

Владика Ярослав закликав вірних слухатись голосу Божого, так як це робив владика Юліан (Вороновський)

11 березня 2013
Друк E-mail
Фото Петра ОРИЩИЧА
Похоронне богослужіння в Унівській Свято-Успенській лаврі
9 березня у Дрогобичі, в Катедральному соборі Пресвятої Трійці, відбулось поминальне богослужіння за упокій владики Юліана (Вороновського). Саме цього дня минуло 9 днів з дня відходу у вічність першого єпископа Самбірсько-Дрогобицької єпархії.

Заупокійну Літургію відслужив владика Ярослав (Приріз), єпископ Самбірсько-Дрогобицький, у співслужінні о. Тараса Гарасимчука (канцлера єпархії) та єпархіального духовенства.

У пастирському зверненні владика Ярослав наголосив, що покійний владика Юліан був прикладом доброго пастиря для духовенства та вірних єпархії. Ще донедавна владика Юліан молився у Катедральному храмі, повчаючи вірних своїм словом, молитвою та мовчазною поставою. За словами владики Ярослава, тепер нашим християнським обов'язком є молитовна літургійна пам'ять за покійного архиєрея.

Відтак владика Ярослав пригадав вірним слова Христа з євангельського читання: "Кожен, хто слухає моє слово і вірує в Того, Хто послав Мене, має життя вічне, і на суд не приходить, бо від смерті перейшов у життя" (Йо. 5, 24). Упродовж свого життя владика Юліан (Вороновський) слухався голосу Божого, незважаючи навіть на небезпеки в часі переслідувань. Владика Ярослав закликав вірних наслідувати приклад покійного архиєрея і в своєму житті віддано служити Богові, керуючись Його Словом.

Нагадаємо, що владика Юліан (Вороновський) відійшов у вічність 28 лютого 2013 року Божого після важкої недуги. 4 березня духовенство та вірні Самбірсько-Дрогобицької єпархії попрощались зі своїм першим довголітнім єпископом. 5 березня тіло покійного архиєрея було поховане на монашому цвинтарі Свято-Успенської лаври в Уневі.

о. Олег Чупа,
Прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії

Теми: Катедральний собор, Ярослав (Приріз), Юліан (Вороновський)

Інші публікації за темою
Архів
^ Догори