![](/images/resized/images/stories/events/2013/jun/img_3900_300_270.jpg)
Після завершення читання Євангелія владика Ярослав звернувся до вірних з пастирським повчанням. За словами проповідника, свято Зіслання Святого Духа пригадує нам про народження Христової Церкви. Єпископ навів слова св. Августина, який говорить, що у Старому Завіті Бог дав Своєму народові десять спасительних заповідей. Однак людина була не в силі їх виконати за браком благодаті. Тепер же у П'ятидесятниці ми отримали благодать Духа Святого, завдяки якій маємо силу сповнити Божі заповіді.
Після завершення Літургії владика Ярослав склав подяку о. Роману Волянському та парафіянам храму за турботу про Божий храм та нерукотворні храми їхніх душ. У свою чергу, о. Роман подякував від імені громади архиєрею та священикам, які розділи з ними радість храмового празника.
Нагадаємо, що храм Пресвятої Трійці у с. Гаї Верхні був збудований у 1911 році. У 2011 році парафія відсвяткувала 100-літній ювілей святині. Тоді урочисту Літургію очолив владика Ярослав.
о. Олег Чупа,
Прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії
ФОТОРЕПОРТАЖ
Автор світлин - о. Андрій Дикий
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]