SDE

У 2014 році відбудеться Єпархіальний собор на тему "Жива парафія - місце зустрічі з живим Христом"

03 лютого 2014
Друк E-mail
Емблема
16-18 жовтня 2014 року Божого у м. Дрогобичі відбудеться Єпархіальний собор на тему «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом». Як наголошується в декреті єпархіального єпископа про скликання собору, метою собору є пожвавлення життя і діяльності парафіяльної спільноти.

У пастирському посланні з нагоди скликання собору владика Ярослав зазначає, що участь у цій надзвичайно важливій події в житті Самбірсько-Дрогобицької єпархії візьмуть духовенство, монашество і миряни. Це - працівники Єпархіальної курії, члени Колегії єпархіальних радників, члени Пресвітерської ради, Голови єпархіальних комісій, Ректор Єпархіальної семінарії, отці декани, делеговані священики від кожного деканату, представники монашества з терен нашої Єпархії та делеговані миряни з кожного деканату.

Координуватиме підготовку до єпархіального Собору спеціально покликана для цього Підготовча комісія. Підготовка відбуватиметься у кілька етапів, зокрема – через реколекційні науки та регіональні зустрічі парафіяльних представників.

Слідкувати за подіями, що стосуватимуться Єпархіального собору, можна на окремій сторінці на сайту.

о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії

Теми: Єпархіальний собор

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори