SDE

У відпустовому місці в Биличах освячено богослужбову каплицю [фото&відео]

15 червня 2014
Друк E-mail
Фото диякона Олега БІСИКА
Архиєрейська Літургія у Биличах
Упродовж 14-15 червня до с. Биличі, що на Старосамбірщині, прибули тисячі паломників, щоб занести перед престол Всевишнього за посередництвом Пресвятої Богородиці свої молитви й прохання. Щороку в Биличах в неділю Всіх святих відбувається загальноєпархіальна проща Самбірсько-Дрогобицької єпархії, участь в якій щорічно беруть кілька тисяч вірних.

Цього року урочисту Божественну Літургію на запрошення місцевого єпарха очолив преосвященний владика Богдан (Дзюрах), секретар Синоду єпископів УГКЦ, у співслужінні владики Ярослава (Приріза), єпископа Самбірсько-Дрогобицького, та близько 60 священиків єпархії. Перед початком Літургії архиєреї здійснили чин посвячення нового престолу богослужбової каплиці.

Після завершення богослужіння єпископи здійснили акт посвяти народу під Покров Пресвятої Богородиці. Відтак владика Ярослав склав подяку владиці Богданові за його молитовну присутність у відпустовому місці та подарував ікону Пресвятої Богородиці Неустанної Помочі. Владика Ярослав подякував о. Володимиру Нестеру, який душпастирює у Биличах та трудиться над розбудовою паломницького місця, за дбайливе приготування цьогорічної прощі. Слова подяки лунали також й на адресу жертводавців та представників влади на Старосамбірщині, які завжди сприяють в організації паломництва у Биличах.

Відтак розпочалась концертна програма, участь в якій взяла християнська молодь з м. Трускавця та інші творчі колективи.

о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії

Автор світлин та відео - диякон Олег БІСИК

ФОТОРЕПОРТАЖ

ВІДЕОРЕПОРТАЖ

Проповідь владики Богдана (Дзюраха)

Теми: Биличі, Добромильський деканат, Ярослав (Приріз)

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори