![](/images/resized/images/stories/events/2014/nov/_img421_300_270.jpg)
Чування продовжились Вечірнею, молитвами та піснеспівами, які чергувались з частинами читань про життя та подвиг святого. Рівно ж проповідник закликав благати в Господа миру, єдності, Божого благословення для нашого народу, родин, дітей, Церкви. Молитва завершилась у вівторок Божественною Літургією з водосвяттям та мируванням.
Про постать святого Йосафата Кунцевича Патріарх Йосиф Сліпий: «Нехай святий Йосафат, як вірний син Церкви і народу, аж до перемоги веде наш народ. Він боронив єдність Церкви і народу ввесь свій вік. Навіть у Полоцьку на Білорусі він почувався русином-українцем, а про єдність Церкви переконував і київських печерських монахів, його сильний характер і геройська святість життя мусить і нас підбадьорювати та заохочувати іти по його слідах, хоч би це також коштувало нам жертви, бо принести її треба, якщо йдеться про добро Бога, Церкви і народу» (Благовісник, V, 1-4, 1969).
За повідомленням парафії Преображення Господнього м. Дрогобич
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- У Дрогобичі спільнота «Матері в молитві» відсвяткувала 20-ту річницю свого заснування [фото]
- Владика Ярослав: Упродовж всього нашого життя ми мандруємо до Єрусалиму [фото]
- У Дрогобичі відбувся Фестиваль вертепів [фото]