![](/images/resized/images/stories/events/2015/jan/sam/dsc05069_300_270.jpg)
Під час проповіді архиєрей зазначив: «Той, перед Яким тріпочуть ангели небесні, своєю безкінечною любов’ю вчиняє Собі із Діви Марії Живий Кивот, вмістилище Невмістимого». Пресвята Діва Марія в своїй особі сповнила стремління всього людства. Бо то саме через її постійне смирення – «Нехай станеться мені по твоєму слову» стає здійсненим та можливим величний план Божий – спасіння всього людства.
«В сьогоднішній соборовій молитві у нашому древньому місті Самборі, де прославилася Пресвята Богородиця у чудотворній Самбірській іконі, щиро благодарім Богоматір, що так багато учинила для нашого спасіння», - сказав проповідник. Владика Ярослав закликав вірних вчитись у Богородиці з відкритим серцем слухати Бога. Пречиста допомагає людям «відновити у собі християнську гідність улюблених дітей Божих та завжди пам'ятати, що в Його предвічному задумі кожна людина є цінною та покликана до важливої ролі у здійсненні Божого плану спасіння, незалежно яку владу чи авторитет займає у суспільстві».
Після завершення богослужіння владика Ярослав привітав священиків та вірних з різдвяними святами та побажав радісною колядою прославляти новонародженого Христа.
О. Олег Чупа,
Прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії
ФОТОРЕПОРТАЖ
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]