SDE

У Трускавці відбувся майстер-клас з іконопису [фото]

26 серпня 2015
Друк E-mail
Фото Катерини СУРМИ
Чи реально просто взяти і без підготовки намалювати ікону для воїна? Це питання поставили собі учасники майстер-класу, організованого викладачами та студентами іконописного факультету з м. Дрогобича, перед урочистим відкриттям благодійної виставки-продажу «З молитвою у серці», що проходить у м. Трускавець в музеї Михайла Біласа 23 серпня.

На виставці представлено неординарні роботи молодих художників регіону: Ігоря Шуста, Марти Сав’як, Володимира Гулига, Андрія Коваля, Петра Литвинка; ікони, виконані студентами факультету; а також роботи Мар’яни Мирошниченко, викладача факультету церковного мистецтва Дрогобицького інституту Пресвятої Трійці. На майстер-класі, окрім ікон, молоді художники вчили охочих робити вітальні листівки.

Ікони, майстерно написані учасниками майстер-класу, та вітальні листівки передадуть в зону АТО, щоб вони стали оберегами для наших воїнів, адже ці роботи містять дитячу молитву і прохання повернутись живими.

Кошти, вилучені з продажу робіт на виставці, також будуть передані на потреби армії. Запрошуємо усіх небайдужих, хто ще не відвідав виставку, долучитись до доброї справи.

Повідомила
Катерина Сурма

ФОТОРЕПОРТАЖ

Теми: Комісія у справах церковного мистецтва та архітектури, Трускавецький деканат

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори