SDE

У Дрогобичі відбулось засідання нового складу Пресвітерської ради

18 квітня 2018
Друк E-mail
Фото Прес-служби СДЄ
17 квітня у м. Дрогобичі, в приміщенні Єпархіального управління Самбірсько-Дрогобицької єпархії, відбулось установче засідання нового складу Пресвітерської ради. Засідання ради розпочав владика Ярослав, єпископ Самбірсько-Дрогобицький, який привітав пресвітерів та пригадав присутнім питання, які мали розглядатись на цьому засіданні ради. Опісля пресвітери обрали секретаря і рахівників Пресвітерської ради.

Владика Ярослав обговорив з пресвітерами питання святкувань 25-ліття Самбірсько-Дрогобицької єпархії, що святкується цього року. Опісля було розглянуто канонічно-адміністративні питання, для погодження яких єпископ потребує думки Пресвітерської ради.

Зазначимо, що Пресвітерська рада, згідно з кан. 264 ККСЦ, є дорадчим органом єпархіального єпископа в тих справах, які стосуються потреб пастирської діяльності і добра єпархії. До її складу належать священики, делеговані духовенством кожного деканату єпархії, а також пресвітери, які належать до ради згідно із займаного уряду. Певну кількість членів Пресвітерської ради з-посеред єпархіального духовенства обирає єпархіальний єпископ. Термін повноважень даної Пресвітерської ради складає 5 років.

Список членів Пресвітерської ради.

Прес-служба Самбірсько-Дрогобицької єпархії

Теми: Пресвітерська рада, Ярослав (Приріз)

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори