SDE

Владика Ярослав закликав духовенство і вірних Єпархії у час випробувань посилити свої молитви до Богородиці

30 березня 2020
Друк E-mail
Ікона Благовіщення
Нещодавно було оприлюднене Звернення владики Ярослава, Єпископа Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ, до духовенства, монашества і вірних . У ньому владика нагадує про велику роль Пресвятої Богородиці в історії спасіння та в духовному житті християнина: «Пречиста Діва Марія справді є Матір’ю Церкви, а отже, кожного з нас. Вона ніколи не покидає своїх дітей у скруті, ніколи не відвертається від них у скорботі. Ми можемо радіти, що перед Божим престолом маємо таку заступницю, яка невтомно молить за нас перед лицем Всевишнього».

ЗВЕРНЕННЯ ВЛАДИКИ ЯРОСЛАВА ДО ДУХОВЕНСТВА, МОНАШЕСТВА І ВІРНИХ

Тому український народ покладає на Богородицю велику надію і «упродовж століть споруджує на Її честь храми, прибігає до Її ікон, лине до чудотворних місць, де по-особливому відчувається Її заступницька дія. Чимало таких богородичних святинь є на нашій землі!», - пише єпископ, перераховуючи, зокрема, такі загальновідомі єпархіальні відпустові місця, як Самбір, Грушів, Биличі, Тишковичі, Губичі і Рудки.

Далі владика Ярослав закликає віддати самих себе, а також рідних і близьких та увесь український народ і все людство, під материнську опіку Пресвятої Богородиці, звертаючи увагу на потребі благати про Її небесне материнське заступництво в актуальних труднощах і викликах, які переживає український народ: «Ми благаємо в Неї, щоб на нашій українській землі запанував справедливий мир. Ми прохаємо, щоб Мати Божа розрадила вдів, втерла сльозу з очей сиріт, простягнула руку допомоги пораненим. Ми молимося за наш народ і за нашу улюблену батьківщину Україну, щоб силою заступництва Пресвятої Богородиці відступила темна сила зла, недуг, агресії і смерті».

Для цього Єпархіальний Єпископ Самбірсько-Дрогобицький пропонує використовувати особливий «Молитовний чин про заступництво Пресвятої Богородиці над українським народом» , укладений для моління у час випробувань, які зараз переживає народ.

Священнослужителям благословляється зачитати Звернення Єпископа після кожної Божественної Літургії на свято Благовіщення Пречистої Діви Марії, 7 квітня 2020 р. Б., помилившись після цього «Молитовний чин про заступництво Пресвятої Богородиці над українським народом».

Пресслужба Самбірсько-Дрогобицької єпархії

Теми: Ярослав (Приріз)

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори