SDE

У Старому Самборі відбулося свято для дітей-сиріт [фото]

23 грудня 2021
Друк E-mail
Фото Ірини ХМЕЛЬОВСЬКОЇ
Святий Миколай, Божий угодник, є захисником усіх дітей, але найперше тих, хто потребує батьківської любові — дітей-сиріт. Тому в старосамбірській парафії вже стало доброю традицією, напередодні свята святого Миколая найперше організовувати святкування для дітей-сиріт щоб в затишному спільному колі парафіяльної родини ці діти відчули себе любленими і потрібними. 

17 грудня 2021 р діти-сироти та опікуни з усієї Старосамбірської ОТГ зібралися в храмі святого Миколая на Молебень, де о. Михайло Николин молився за кожну дитину, випрошуючи для них здоров'я і щасливої долі. По завершенню Молебню кожна дитина отримала подарунок від священника — різдвяну свічку.

Після молитви на дітей чекав солодкий стіл, щирі вітання і теплі слова від о. Михайла, а також вистава у виконанні старосамбірських пластунів і, звичайно, прихід святого Миколая, який роздавав щедрі дарунки. Спільно виконавши “Ой хто хто Миколая любить”, діти спішили по своїх домівках, знаючи, що Миколай їх не забув.

Парафіяльне свято не було б можливим без помічників, людей із добрим миколаївським серцем. А це: членкині Старосамбірського осередку “Союзу Українок”, пластуни, церковний актив, жертводавці, служба у справах дітей Старосамбірської міської ради, Благодійний Фонд сім'ї Доскічів, “Норбілк Аргі” та Львівська обладміністрація, яка у рамках проєкту “Різдвяний конвой” передала дітям подарунки, які зібрали мешканці Німеччини. Усім їм, а особливо тим, хто, наслідуючи приклад святого Миколая, вирішив зробити анонімну пожертву, о. Михайло щиро дякує за добре серце і вчасно підставлене плече допомоги.

Ірина ХМЕЛЬОВСЬКА

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

Теми: Старосамбірський деканат

Інші публікації за темою
synod-21-07-2022-4

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в україні щодо важливості прохань про молитовне заступництво подвижників, мучеників, ісповідників і праведників УГКЦ

Пастирське послання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні про патріотизм як любов до рідного народу та Батьківщини

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні. "Народ мучеників Руси-України своїм тілом знову зупиняє зло, щоб воно не поширилося на весь світ"

Звернення Блаженнішого Святослава до синів і дочок українського народу в Україні та на поселеннях сущих та усіх людей доброї волі

Слово Блаженнішого Святослава про Музей Голодомору /За посиланням можна скласти пожертву на будівництво Музею Голодомору/

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»

"Надія, до якої кличе нас Господь".
Пастирський лист Синоду Єпископів УГКЦ

banner

Архів
^ Догори