SDE

У Дрогобичі відбулось засідання Пресвітерської ради

16 листопада 2022
Друк E-mail
Фото Пресслужби СДЄ
15 листопада у м. Дрогобичі, в приміщенні Єпархіального управління Самбірсько-Дрогобицької єпархії, відбулось чергове засідання Пресвітерської ради. Засідання ради розпочав владика Ярослав, єпископ Самбірсько-Дрогобицький, який привітав пресвітерів та пригадав присутнім питання, які мали розглядатись на цьому засіданні ради. Участь в засідання взяв також владика Григорій, єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії.
 
Відтак владика Григорій, єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, виголосив доповідь на тему "Душпастирство в часі війни". Зокрема єпископ наголосив на тому, що покликанням Церкви є бути близькою до людей, слухати, зціляти рани, молитись за мир і шукати справедливості, як дає надію.
 
Зазначимо, що Пресвітерська рада, згідно з кан. 264 ККСЦ, є дорадчим органом єпархіального єпископа в тих справах, які стосуються потреб пастирської діяльності і добра єпархії. До її складу належать священики, делеговані духовенством кожного деканату єпархії, а також пресвітери, які належать до ради згідно із займаного уряду. Певну кількість членів Пресвітерської ради з-посеред єпархіального духовенства обирає єпархіальний єпископ. Термін повноважень даної Пресвітерської ради складає 5 років.
 
Прес-служба Самбірсько-Дрогобицької єпархії

 

Теми: Пресвітерська рада

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори