SDE

У Трускавці відбувся фестиваль церковних хорових колективів УГКЦ міста [фото]

19 лютого 2023
Друк E-mail
12 лютого 2023 р.Б у трускавецькому храмі святого пророка Іллі відбувся VI Міський фестиваль церковних хорових колективів «У різдвяній родині колядує Трускавець».

У фестивалі взяли участь 7 хорів греко-католицької громади міста:

- родинний хор «Хвиля» та хор «Осанна» (регент Роксолана Мартинюк) церкви св. Миколая;
- молодіжний хор (регент Уляна Костецька), дорослий хор (регент Іван Гладкий), хор спільноти «Діти Марії» (регент Міла Ружецька) церкви св. прор.Іллі;
- дитячий хор «Гармонія» (регент Оксана Скочиляс-Петришин), хор «Бріо» (регент Марта Зарицька-Пагута) церкви Покрови Пресвятої Богородиці.

Збагатили концертну програму виступи юних артистів – дипломантів Всеукраїнського конкурсу «ART-ПОСТ.UA» які зачарували глядачів своєю вокальною майстерністю.

Парох церкви св. прор. Іллі о.Ярослав уділив священиче благословення учасникам фестивалю та звернувся до вірних із проханням зберігати традиції української коляди, яку передали нам наші прабатьки.

Отець-парох подякував організаторам (Релігійно-просвітницький центр ім.о.І.Валюха, керівник Роксолана Мартинюк), регентам колективів, хористам за влаштоване свято, за те, що на пару годин перенесли вірян у світ миру, родинного затишку, душевного спокою, різдвяних традицій від тривожної реальності в часі війни.

Завершився Фестиваль колядою «Небо і земля» у величному виконанні семи хорів. Заколядовані під час фестивалю кошти підуть на потреби бригади, у якій служив Юрій Бунь. «Дай, Боже, діждати року нового, коли знову зійдуться усі хори міста у різдвяній родині та помандрують до наступного храму прославляти Спасителя світу! А по тій Коляді зичим бути в гаразді, Без турботи, без біди – до нової Коляди! Христос рождається!», - такими словами завершила фестиваль ведуча заходу Галина Бучкович.

За матеріалами фейсбук сторінки церква пр. Іллі УГКЦ м. Трускавець

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

Теми: Трускавецький деканат

Інші публікації за темою
synod-21-07-2022-4

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в україні щодо важливості прохань про молитовне заступництво подвижників, мучеників, ісповідників і праведників УГКЦ

Пастирське послання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні про патріотизм як любов до рідного народу та Батьківщини

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні. "Народ мучеників Руси-України своїм тілом знову зупиняє зло, щоб воно не поширилося на весь світ"

Звернення Блаженнішого Святослава до синів і дочок українського народу в Україні та на поселеннях сущих та усіх людей доброї волі

Слово Блаженнішого Святослава про Музей Голодомору /За посиланням можна скласти пожертву на будівництво Музею Голодомору/

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»

"Надія, до якої кличе нас Господь".
Пастирський лист Синоду Єпископів УГКЦ

banner

Архів
^ Догори