SDE

Владика Ярослав відслужив Божественну Літургію у Прокатедральному соборі з нагоди 35-ліття виходу УГКЦ із підпілля [фото]

28 червня 2024
Друк E-mail
автор: Степан Павлішак
Спільне фото
16 червня, у неділю святих отців I-го Вселенського Собору, владика Ярослав, єпископ Самбірсько-Дрогобицький, відслужив Божественну Літургію у Прокатедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці в м. Самбір. Єпископу співслужили протоігумен Львівської провінції отців редемптористів о. Володимир Борейко, о. Володимир Коркуна (адміністратор парафії), о. Михайло Волошин, ЧНІ, та інші священнослужителі.

Під час проповіді владика Ярослав зазначив, що у 35-ту річницю виходу нашої Церкви з підпілля, яке тривало понад 40 років, ми дякуємо Богу за ревних мужів церкви, тисячі вірних, які, незважаючи на репресії і переслідування, зберегли вірність УГКЦ.

Після завершення Літургії владика Ярослав подякував за дар життя і служіння о. Миколи Куця та о. Михайла Волошина, за їхній взірець посвяти Богу і Церкві. З нагоди 65-ліття єпископ вручив о. Михайлу Волошину Патріаршу грамоту Блаженнішого Святослава.

Богослужіння завершилося молитвою за Україну.

Пресслужба Самбірсько-Дрогобицької єпархії

ФОТОРЕПОРТАЖ

Світлини Преслужби СДЄ та Степана ПАВЛІШАКА

 

Теми: Прокатедральний собор, Ярослав (Приріз)

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори