![](/images/resized/images/stories/archive/kateh-etyky_300_270.png)
Програма містить державні вимоги щодо рівня засвоєння учнями основ християнської етики, а також критерії оцінювання знань. На даний момент триває написання підручників для учнів 1-4 та 7-11 класів. Як зазначила Любов Войтко, підручник не буде єдиним джерелом для вивчення предмету. Для кожного класу розробляється комплект, що міститиме сам підручник, робочий зошит, хрестоматію для учнів та методичний посібник для вчителя. Усі ці недавні напрацювання стали предметом обговорення під час урочистої академії.
З привітальним словом до вчителів звернувся владика Ярослав (Приріз), який наголосив на важливості постаті педагога у формуванні християнського світогляду молодої людини. Єпископ підкреслив, що педагог насамперед має бути особою, що провадить глибоке християнське життя. Лише тоді зерна його педагогічної праці приноситимуть рясні плоди та очевидний успіх. Відтак владика нагородив 12 вчителів почесними грамотами правлячого ординарія владики Юліяна (Вороновського).
Окрасою святкової академії стала концертна програма, участь в якій взяли учні Нижньогаївської школи з Дрогобиччини та учасники Будинку учнівської творчості м. Стебника. Літературним та співочим талантом учні привітали вчителів християнської етики з їх професійним святом.
ФОТОРЕПОРТАЖ
о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]