SDE

Долучись до акції «Різдво для кожного» та «Різдвяна свічка»

03 грудня 2010
Друк E-mail
Продовжується акція Благодійного фонду «Карітас СДЄ» «Різдво для кожного». В рамках цієї акції ми розставили скриньки для благодійних пожертв «Різдво для кожного». Зібрані у скриньках кошти будуть спрямовані на допомогу дітям-сиротам, напівсиротам, дітям-інвалідам та дітям з неблагополучних сімей Дрогобича. Благодійний фонд «Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії» просить Вас долучитися до акції «Різдво для кожного» і подарувати тепло і надію своїх сердець. Ви також можете скласти фінансову чи матеріальну допомогу для БФ «Карітас СДЄ» з поміткою: «Акція «Різдво для кожного» (банківські реквізити в розділі Контакти на сайті БФ "Карітас СДЄ").
Паралельно з нею триває акція «Різдвяна свічка». В ході акції ми реалізовуємо благодійні різдвяні свічки в церквах, навчальних закладах та інших громадських установах. Якщо ви десь зустріли оголошення про цю акцію або побачили наші свічки з написом «Благодійна акція «Різдвяна свічка», не будьте байдужими, придбайте свічку (ціна – 6 грн.), і тим самим допоможіть потребуючим дітям нашої Єпархії. А також свічки можна придбати безпосередньо в «Карітасі СДЄ», що знаходиться в Дрогобичі, по вул. Чорновола, 4.  
«Такі акції виконують дуже важливі виховні функції:  вони пропагують та заохочують до милосердя, співчуття, жертовності, а також згуртовують, єднають людей. Ми можемо просто купити іншу красивішу чи більшу свічку. Але, склавши пожертву на бідних, людина відчуває, що тим самим допомагає їм», - розповідає о. Ігор Козанкевич, директор БФ «Карітас СДЄ». «Нехай у кожній християнській родині на Святий вечір буде запалена «Різдвяна свічка!»
Акції тривають до 3 січня 2011 року. Запрошуємо усіх приєднатись до наших благодійних актів та подарувати потребуючим дітям світло надії, адже «…Коли береш – наповнюєш руку, коли даєш – наповнюєш серце!». Навіть найменша пожертва зможе комусь допомогти, стати для нього скарбом.
Андрій Николишин,
секретар БФ «Карітас СДЄ»

Теми: карітас

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори