![](/images/resized/images/stories/archive/rizdvo_300_270.jpg)
"Бог став людиною, щоб визволити нас з неволі, знову поєднати із собою і, залишаючись Богом, назавжди стати нашим Братом", - зазначив владика у своєму різдвяному слові. "Сьогодні нам потрібно себе запитати: кого я шукаю у вифлеємській стаєнці? Що привело мене в цей святковий день до храму? Чи готові ми ввійти до цієї стаєнки і запропонувати Божій Матері разом з Її Дитятком прийти і поселитися у нашому домі?" - наголосив вірним єпископ. "Таке рішення нелегке і дуже відважне. Набагато простіше відспівати колядки та швиденько після закінчення богослужіння поспішити до своєї домівки за святковий стіл, залишивши Бога в яслах у стаєнці, не знайшовши у своєму житті для Нього місця", зазначив правлячий архиєрей. (Читати увесь текст різдвяного слова).
Після завершення богослужіння владика Ярослав побажав священнослужителям та вірним Божого благословення, духовної радості та родинного щастя.
о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]