SDE

У Надвечір'я Богоявлення владика Ярослав очолив богослужіння у катедральному храмі

21 січня 2012
Друк E-mail
18 січня, у Надвечір'я Богоявлення, у Дрогобичі, в катедральному храмі, відбулось богослужіння Царських часів, а відтак Вечірня з Літургією св. Василія Великого, які очолив владика Ярослав (Приріз), єпископ Самбірсько-Дрогобицький, у співслужінні священиків парафії.  

 

"Переживаючи радісні свята різдвяного циклу, кожен з нас мав нагоду справді почерпнути з джерела безмірної Божої любові та слави, що об'явилася для всього людства через таїнство Воплочення Сина Божого". - Зазначив владика Ярослав (Приріз), звертаючись до вірних під час богослужіння. - "Рівно ж і сьогодні в Навечір'я Богоявлення, Всемилостивий Господь продовжує впроваджувати нас в здійснення одвічного Божого плану спасіння всього людства. Свята Церква перед празником Господнього Богоявлення у богослуженнях звертається до своїх вірних: "Вифлеєм залишивши, преславне чудо, спішімо до Йордану душею гарячою і там побачимо велике таїнство".

"Богоявлення Господнє - це справді велична і таїнственна подія, у якій невидимий Бог об'явився нам у людському тілі, щоб обновити і освятити нас і цілу Вселенну. Цей празник не повинен закінчуватися одним святом, але повинен знаходити свій відгомін протягом всього церковного року: в богослужбах неділь, празників та інших відправах. Багата символіка східного українського обряду, маєстатична церковна архітектура, ясно освічений храм, ікони, священні ризи - все це підносить наш дух до Бога, вказує на Божу присутність між нами", - зазначив у підсумку архиєрей.

Згідно з богослужбовою традицією, єпископ разом зі священиками після завершення Літургії здійснив чин великого водосвяття.

о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії

Теми: Ярослав (Приріз), Катедральний собор

Інші публікації за темою
synod-21-07-2022-4

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в україні щодо важливості прохань про молитовне заступництво подвижників, мучеників, ісповідників і праведників УГКЦ

Пастирське послання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні про патріотизм як любов до рідного народу та Батьківщини

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні. "Народ мучеників Руси-України своїм тілом знову зупиняє зло, щоб воно не поширилося на весь світ"

Звернення Блаженнішого Святослава до синів і дочок українського народу в Україні та на поселеннях сущих та усіх людей доброї волі

Слово Блаженнішого Святослава про Музей Голодомору /За посиланням можна скласти пожертву на будівництво Музею Голодомору/

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»

"Надія, до якої кличе нас Господь".
Пастирський лист Синоду Єпископів УГКЦ

banner

Архів
^ Догори