SDE

Владика Ярослав на празник Богоявлення Господнього: "Над Йорданом Христос, будучи Божим Сином - Другою Особою Божою, - упокорив себе, як звичайний каянник"

21 січня 2012
Друк E-mail
Фото прес-служби СДЄ
Владика Ярослав (Приріз) зі священиками на площі перед міською ратушою під час чину Великого водосвяття
19 січня на празник Богоявлення Господнього владика Ярослав (Приріз) очолив святкові богослужіння у катедральному храмі Пресвятої Трійці м. Дрогобича. Єпископу співслужив митр. прот. Тарас Гарасимчук (парох храму) та сотрудники парафії.  

 

"У сьогоднішньому празнику Господнього Хрещення ми переживаємо одну з найбільших і найглибших правд нашої віри - таїнство Пресвятої Тройці, а саме об'явлення цього Божого Таїнства - Богоявлення", - зазначив архиєрей у святковому зверненні до вірних.

Пояснюючи значення святкової події, владика додав: "Над Йорданом Христос, будучи Божим Сином - Другою Особою Божою, - упокорив себе, як звичайний каянник. Та саме цим покаянним подвигом спричинив і довершив дві головні події, які лягли в основу нашого спасення: об'явлення Пресвятої Тройці і народження до надприродного життя через водну купіль. Від хрещення Христа, омиття водою в ім'я Пресвятої Тройці стало знаком омиття душі з гріхів, другим народженням людини до надприродного життя. Бо своїм хрещенням Христос освятив воду і вчинив її таїнственним знаком відпущення гріхів."

Цього ж дня архиєрей разом із священнослужителями та вірними парафій м. Дрогобича вирушили процесійною ходою на площу перед міську ратушу, де відбувся чин великого водосвяття.

Зазначимо, що напередодні, 18 січня, владика Ярослав очолив у катедральному храмі богослужіння Надвечір'я Богоявлення.

о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії

Теми: Катедральний собор, Ярослав (Приріз)

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори