SDE

Катехитична комісія запрошує дітей та молодь до участі в брейн-рингу на тему «Святі Таїнства в житті Церкви»

18 жовтня 2012
Друк E-mail
У контексті проведення 2012 року як Року Святих Таїнств Катехитична комісія Києво-Галицького Верховного Архиєпископства запрошує дітей і молодь до участі у християнській інтелектуальній грі брейн-ринг на тему «Святі Таїнства в житті Церкви».

Для підготовки дітей до цього заходу послужать: методичний порадник «Святі Таїнства у житті Церкви», виданого Катехитичною комісією Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ та розроблені о. Миколою Витівським «Катехитичні головоломки» на тему Святих Таїнств, видані Катехитичної комісією СДЄ.

Голови ДКО мають подати до Катехитичного Центру протоколи проведення гри на деканальному рівні до 20 жовтня. Єпархіальний рівень вирішено провести 27 жовтня 2012 р. Б. у приміщенні Дрогобицького Інституту Пресвятої Трійці. Початок о 12.00. год.

Положення про християнську інтелектуальну гру Брейн – ринг
на тему: "Святі Таїнства"

Мета: Зацікавити дітей та молодь до поглибленого вивчення про Святі Таїнства та впровадження їх у повсякденне життя через залучення до гри - змагань.

Завдання:

- вдосконалення знань учасників;

- надати стимул для творчого та духовного розвитку молодому поколінню.

Учасники гри є діти та молодь віком від 10 до 17 років сформовані у дві категорії:

I категорія - 10 - 13 років

II категорія - 14 - 17 років

Гра проводиться на трьох рівнях:

- парафіяльний - довільна дата;

- деканальний - 20 жовтня 2012 року;

- єпархіальний - 27 жовтня 2012 року;

- всеукраїнський - 10 листопада 2012 року.

Умови конкурсу

У певній парафії формується команда із 6 осіб (учнів парафіяльної катехитичної школи), яка приймає участь у деканальному рівні гри. Команда має свою власну назву і капітана команди.

Під керівництвом отця Голови деканального катехитичного осередку, у визначений день відбувається деканальний рівень гри.

Команди - переможці деканального рівня приймають участь у змаганнях єпархіального рівня. Під керівництвом Голови єпархіальної Катехитичної комісії, у визначений день (не пізніше 1 жовтня 2012 року) відбувається єпархіальний рівень гри.

Команди - переможці єпархіального рівня приймають участь у змаганнях всеукраїнського рівня.

Організація гри

1. У "Брейн - рингу" одночасно грають дві команди у кожній з яких 6 гравців. Команда має свою назву і свого капітана

2. Ведучий зачитує питання. Після того, як прочитано весь текст запитання подається команда "Час". Після звукового або світлового сигналу, команда може натиснути на кнопку або іншим способом повідомити про бажання відповісти на запитання, як це було обумовлено раніше. Якщо команда натиснула на кнопку до сигналу, фіксується "фальстарт" (заборона відповіді) і команда втрачає право відповідати на це запитання. У цьому випадку інша команда отримує 30 секунд на обдумування.

Якщо обидві граючі команди натискають кнопки до сигналу, фальстарт фіксується тільки у команди, яка натиснула першою.

3. За правильну відповідь команда отримує один бал.

4. Якщо обидві команди відповідають неправильно, то за наступну правильну відповідь на запитання команда отримує два бали.

5. Якщо обидві команди двічі відповідають неправильно, то за наступну правильну відповідь на запитання команда отримує два бали.

6. Якщо обидві команди тричі відповідають неправильно, то вони дискваліфікуються і припиняють подальшу боротьбу.

7. Бій проводиться до того моменту, коли одна з команд відповість на 5 запитань.

8. На обговорення версії відповіді виділяється 1 хвилина, при неправильній відповіді першої команди, друга має 30 секунд для підготовки.

9. По закінченню 1 туру команда-переможець грає з командою - переможцем. Виграє та команда, яка дійде до фіналу.

Також варто створити колегію із трьох суддів для того, щоб ведучий гри мав можливість звертатися до них під час вирішення спірних питань.

Для участі на Всеукраїнському рівні Голова єпархіальної Катехитичної Комісії подає заявку на адресу Катехитичної комісії КГВА УГКЦ де вказано прізвище, ім'я кожного учасника команди.

Теми: Катехитична комісія

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори