![](/images/resized/images/stories/temy/logo_viry_300_270.jpg)
Звертаючись до присутніх на засіданні, владика Ярослав ознайомив голів комісій з декретом, яким було затверджено план заходів у Самбірсько-Дрогобицькій єпархії з нагоди Року віри. Відтак архиєрей представив календар заходів на 2013 рік. Зазначимо, що у 2013 році відбувається святкування 1025-ліття Хрещення Руси-України. Також у цьому році Самбірсько-Дрогобицька єпархія святкуватиме 20-ліття з дня свого заснування.
Серед запланованих заходів у межах єпархії - паломництва до відпустових місць: Грушева, Билич, Рудок, а також регіональні святкування святкування Року віри в окремих районних центрах єпархії. Загальноєпархіальне святкування з нагоди Року віри, 1025-ліття Хрещення Руси-України та 20-ліття Самбірсько-Дрогобицької єпархії відбудеться 23-24 червня у Катедральному храмі Пресвятої Трійці м. Дрогобича. Духовенство та вірні єпархії візьмуть участь також у загальноцерковних паломнитцвах до Страдчу (26 червня), Зарваниці (13-14 липня) та Києва (17-19 серпня).
Відтак кожен голова комісії поділився конкретними пропозиціями щодо заходів, які би його комісія могла організувати у межах своєї ділянки праці. Після обговорення пропозицій голів комісій владика Ярослав доручив, щоб кожен голова комісії узгодив календар запланованих заходів з протосинкелом о. Григорієм Комарем.
о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]