SDE

На Дрогобиччині в селах Ластівка, Коритище і Свидник відбулись великопосні реколекції

24 квітня 2016
Друк E-mail
Ілюстрація
8-9 квітня парафіяни сіл Ластівка, Коритище і Свидник Підбузького деканату мали можливість молитись і слухати Слово Боже, яке у ці дні виголошував о. Іван Гаваньо, адміністратор парафії с. Старе Село на Дрогобиччині.

Реколекційні науки збагатили вірних новим духовним досвідом, знанням про важливість глибокого покаяння під час приготування до Святого Таїнства Сповіді. Священик наголосив також на значенні чесноти терпеливості, завдяки якій християнин здатен нести впродовж життя свій хрест.

Особливе зацікавлення і духовне піднесення серед вірних викликали розповіді о. Івана про історію і духовність християнства на теренах бойківщини. Закінчились реколекції молитвами на оздоровлення і Святим Таїнством Оливопомазання.

Наприкінці реколекцій о. Тарас Стецко, адміністратор парафії, від імені спільноти вірних подякував реколектанту за спільну молитву та виголошені реколекційні науки.

о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії

Теми: Підбузький деканат

Інші публікації за темою
synod-21-07-2022-4

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в україні щодо важливості прохань про молитовне заступництво подвижників, мучеників, ісповідників і праведників УГКЦ

Пастирське послання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні про патріотизм як любов до рідного народу та Батьківщини

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні. "Народ мучеників Руси-України своїм тілом знову зупиняє зло, щоб воно не поширилося на весь світ"

Звернення Блаженнішого Святослава до синів і дочок українського народу в Україні та на поселеннях сущих та усіх людей доброї волі

Слово Блаженнішого Святослава про Музей Голодомору /За посиланням можна скласти пожертву на будівництво Музею Голодомору/

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»

"Надія, до якої кличе нас Господь".
Пастирський лист Синоду Єпископів УГКЦ

banner

Архів
^ Догори