![](/images/resized/images/stories/events/2017/dec/24291683_1870045073307036_8770596775401431674_o_300_270.jpg)
Під час проповіді владика Ігор наголосив: "Отримати спасіння - це найголовніше завдання кожної людини, яке відбувається через вірне служіння Богові". Проповідник наголосив, що вірно служити Богові не означає багато стояти на колінах, постити, ходити понурими, не піднімати очей.
Вірне служіння Богові проявляється в дієвій вірі. Тоді душа готова виконувати волю Бога, об’явлену в Святій Євангелії. "Дуже важливо вірити словам, які промовляв Ісус Христос і виконувати волю Божу, яка закарбована в десяти заповідях", - додав митрополит.
Проповідник закликав вірних "пізнавати волю Бога, яку Він пропонує нам". Сповнюючи Божу волю, людина рухається до достойного завершення свого життя на землі. "Наше завдання не збирати земних багатств, які ми швидко залишимо подібно до багача із притчі, наше завдання зростати в любові до Бога та ближніх", - додав проповідник.
Після завершення Літургії відбулось освячення пам’ятника Патріарху Йосифу, який повстав з ініціативи о. Володимира Боднарчука, а також завдяки майстерній праці скульптора Ярослава Скакуна і фінансовій підтримці Лева Грицака. Пам’ятник патріархові виконаний у повен зріст. За словами о. Володимира Боднарчука, окрім Трускавця, у світі є лише два таких пам’ятника: один - у Тернополі, а один в Чикаго (США).
Після чину освячення присутні послухали концертну програму Зразкового театру української пісні "Джерельце" з м. Моршин. Завершилось свято святковою академією, що теж була присвячена постаті Патріарха Йосифа.
Прес-служба Самбірсько-Дрогобицької єпархії
ФОТОРЕПОРТАЖ
Автор світлин Степан ПАВЛІШАК
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]