![](/images/resized/images/stories/events/2019/mar/med/dsc07833_300_270.jpg)
З відкриттям заходу лікарів привітав владика Ярослав, єпископ Самбірсько-Дрогобицький. Промовець зазначив, що в сучасному "технологічному світі людина вимагає ставлення до себе саме як до взаємопов'язаного і єдиного цілого, в якому фізичні, психічні та духовні начала неможливо розглядати як ізольовані сфери життєдіяльності" (див. повний текст слова). Тому під час лікувального процесу лікар повинен пам'ятати, що людина не обмежується тілесним виміром. "Таким чином, молитва про оздоровлення не суперечить медичній опіці, а навпаки, допомагає", - зауважив владика Ярослав.
З іншого боку, в певних випадках лікар зустрічається з власним безсиллям допомогти людині в хворобі. І тоді, коли "людина здавалося б приречена на смерть, завжди є надія на Боже зцілення". "Переконаний, багато з вас тут присутніх знаєте багато випадків чудесного зцілення. Але навіть, якщо видимого оздоровлення не стається, маємо пам'ятати, що найвищою цінністю все-таки залишається дух людини і її вічне життя", - додав владика Ярослав.
Наприкінці привітального слова владика Ярослав побажав присутнім плідної співпраці, цікавих зустрічей, ефективного обміну думками та практичним досвідом. "Дбаючи за наших дітей, ми разом зміцнюємо основи нашої держави і державності. Ще раз дякую вам за вашу відданість справі майбутнього покоління громадян України, а отже, творенню нашого спільного майбутнього та прикликаю на вас Боже благословення", - сказав єпископ.
Прес-служба Самбірсько-Дрогобицької єпархії
ФОТОРЕПОРТАЖ
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]