![](/images/resized/images/stories/events/2019/apr/dpp/media-share-0-02-08-f2eaff5a563e4cf7c00928eb7b0164c103208a34af95084754fe68512aa93984-e6d67f83-5134-4508-b156-f74f3d9e5907_300_270.jpg)
Усвоєму слові владика наголосив на важливості постаті митрополита Андрея Шептицького як "Українського Мойсея", на його колосальних заслугах для добра Церкви і народу. Тому не випадково Митрополит Андрей шанується не тільки вірними УГКЦ, але й усіма свідомими українцями та представниками інших народів. Владика пригадав про велику кількість заходів присвячених Андрею Шептицькому, які проходили у нашій єпархії, а серед них встановлення барельєфа Митрополита на фасаді головного корпусу Дрогобицького педуніверситету.
Архиєрей також підкреслив оригінальніть думки у книзі п. Мирослава Мариновича щодо економічної діяльності митрополита Андрея, висловив подяку автору та склав щирі побажання усім учасникам презентаційної конференції.
Прес-служба Самбірсько-Дрогобицької єпархії
ФОТОРЕПОРТАЖ
- Владика Ярослав: Почуття недостойності, яке виявив сотник не принижує людину, а навпаки − примножує віру в Божу силу зцілення [фото]
- Проповідь на четверту неділю після Зіслання Святого Духа (2024)
- У храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Дрогобичі відбулись ієрейські свячення [фото]
- Проповідь у день пам’яті святого пророка Іллі (2024)
- Владика Ярослав: Святий Володимир Великий запалив нам світильник християнської віри, який освітлює нам шлях впродовж століть [фото]