Напередодні, 7 травня владика Григорій, єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії, відслужив над домовиною покійного священика чин ієрейського парастасу.
Нагадаємо, що протоієрей Богдан Телятинський відійшов до вічності 6 травня 2019 року Божого, на 62-му році життя і 30-му році священства.
Прес-служба Самбірсько-Дрогобицької єпархії
- У Дрогобичі відбувся форум родин на тему «Душпастирство родин в часі війни» [фото]
- Владика Ярослав у Биличах: Святість – це не заслуга, яку треба заробити, а дар, який треба прийняти і розвивати [фото]
- Проповідь з нагоди Єпархіальної прощі до с. Биличі (2026)
- У Дрогобицькій семінарії відбулося урочисте поставлення випускників-дяків [фото]
- Владика Ярослав: У дусі соборності ми приносимо Господу молитву за вірян нашої єпархії, за наше воїнство, перемогу і справедливий мир [фото]


