SDE

Вперше в Україні відбулися реколекції Retrouvaille для подружніх пар

15 листопада 2019
Друк E-mail
З 1-го по 3 листопада на території реколекційно-просвітницького центру «Галілея» пройшли триденні реколекції для сімейних пар, організаторами яких були представники програми Retrouvaille (Італія) та БФ «Карітас СДЄ УГКЦ».

Програма Retrouvaille це міжнародна християнська міжконфесійна програма, народжена в Канаді в 70-х роках 20 ст, призначена для подруж з сімейними проблемами, які хочуть допомогти своєму шлюбу. Ті, хто розглядає розлучення шлюбу, і ті, хто вже відокремлений або розлучений, заохочуються до участі в цій програмі. Завжди є надія на відродження подружніх відносин.

Під час сімейних реколекцій, 16 подруж мали можливість ще більше утвердитися у важливості сімейних цінностей, краще пізнати одне одного, поділитися досвідом. Кожній сім’ї потрібна віднова, тому спільні реколекції є гарною можливістю зустрітися і поспілкуватися.

74670755 1824913774319923 4308453991525646336 n

Retrouvaille - це два етапи програми: 1)Weekend Retrouvaille починається з досвіду вікенду, в якому парам допомагають відновити зв'язок і отримати нові уявлення про себе, як про окремих осіб і як про пару (3 дні); 2) Post–Weekends серія наступних сеансів є важливою фазою процесу програми, сесії після вихідних були розроблені для продовження відновлення шлюбу, розпочатого у вихідні дні (12 тижнів).

Уляна Яжик
Пресслужба БФ «Карітас СДЄ УГКЦ»

Теми: карітас

Інші публікації за темою
synod-21-07-2022-4

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в україні щодо важливості прохань про молитовне заступництво подвижників, мучеників, ісповідників і праведників УГКЦ

Пастирське послання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні про патріотизм як любов до рідного народу та Батьківщини

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні. "Народ мучеників Руси-України своїм тілом знову зупиняє зло, щоб воно не поширилося на весь світ"

Звернення Блаженнішого Святослава до синів і дочок українського народу в Україні та на поселеннях сущих та усіх людей доброї волі

Слово Блаженнішого Святослава про Музей Голодомору /За посиланням можна скласти пожертву на будівництво Музею Голодомору/

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»

"Надія, до якої кличе нас Господь".
Пастирський лист Синоду Єпископів УГКЦ

banner

Архів
^ Догори