SDE

День під покровом св. Юрія Побідоносця [фото]

15 листопада 2019
Друк E-mail
9 листопада в рамках проекту «Залучення парафіяльної та студентської молоді до волонтерської діяльності та служіння сиротам, дітям у складних життєвих ситуаціях та дітям воїнів АТО», який вже кілька років поспіль реалізовують волонтери із клубу активного студентства SERVANT, - студенти Дрогобицького Музичного Коледжу ім. В. Барвінського та молодь парафії Введення в храм Пресвятої Богородиці с. Колпець (Стебник) організували дуже насичену подорож до славного Львова.

Розпочали день Божественною Літургією у архикатедральному соборі св. Юра. Дуже незвично молитися, коли натовпи туристів із відкритими ротами заглядають на нас і запитують: «Що це він вам роздає?» (мова про святе Причастя, Яке уділяв у часі Служби Божої наш капелан о.Євген Макогон). Дуже особливо було бачити сльози в очах членів групи із Білорусі, які зворушено спостерігали за щирою молитвою дітей та молоді, які, як вони самі казали «знають Господа».

Після молитви була нагода розглянути усі «родзинки» собору: ми побували у крипті, де спочивають тлінні останки слуг Божих митрополита Андрея Шептицького та патріарха Йосифа Сліпого; по периметру храму пройшлися незвичайними хорами; зробили насичену фотосесію у нещодавно відновлених митрополичих садах.

Після смачненького обіду ми трохи прогулялися торговому центрі "Victoria Gardens". Тут же в кінотеатрі разом переглянули цікаву казку в 3D. Поки їхали до Дрогобича, переспівали всі відомі і невідомі пісні, переграли всі ігри, що і незчулися, як треба було прощатися і рушати додому. Ми вже з нетерпінням чекаємо та готуємося до нових заходів і щиро дякуємо діткам за участь, волонтерам клубу активного студентства SERVANT за служіння, капелану о. Євгену за гарну організацію, а БО ЛОФ - за фінансову підтримку.

Уляна Гужан, студентка Дрогобицького Музичного Коледжу ім. В. Барвінського

ФОТОРЕПОРТАЖ 

Теми: студентське капеланство

Інші публікації за темою
synod-21-07-2022-4

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в україні щодо важливості прохань про молитовне заступництво подвижників, мучеників, ісповідників і праведників УГКЦ

Пастирське послання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні про патріотизм як любов до рідного народу та Батьківщини

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні. "Народ мучеників Руси-України своїм тілом знову зупиняє зло, щоб воно не поширилося на весь світ"

Звернення Блаженнішого Святослава до синів і дочок українського народу в Україні та на поселеннях сущих та усіх людей доброї волі

Слово Блаженнішого Святослава про Музей Голодомору /За посиланням можна скласти пожертву на будівництво Музею Голодомору/

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»

"Надія, до якої кличе нас Господь".
Пастирський лист Синоду Єпископів УГКЦ

banner

Архів
^ Догори