SDE

Владика Ярослав провів зустріч зі студентськими капеланами та керівництвом навчальних закладів Дрогобича [фото]

25 листопада 2020
Друк E-mail
24 листопада владика Ярослав, єпископ Самбірсько-Дрогобицький, провів зустріч зі студентськими капеланами та керівництвом навчальних закладів Дрогобича: Дрогобицького державного університету імені Івана Франка, коледжів Дрогобича (Музичного, Нафти і газу, Механіко-технологічного), професійно-технологічного училища №19 та педагогічного ліцею.

У своєму слові Владика презентував святоотцівську візію вдосконалення людини та її покликання у житті, поділився особистим досвідом педагогічно-душпастирського служіння та вказав на сучасні виклики і завдання. Присутні презентували добрі результати діяльності капеланів та висловили подяку Владиці за підтримку і увагу.

Вдадика подякував за тісну співпрацю усім керівникам навчальних закладів та їхнім капеланам. Голова Патріаршого Центру академічного душпастирства УГКЦ о. Петро Верхоляк вручив подячні грамоти ректору педуніверитету, директорам коледжів, училища, педагогічного ліцею та капеланам: о. Олегу Кекошу. о.Євгену Макогону, о. Андрію Кобільнику, о. Олегу Турківу та о. Денису Богатку.

Керівник Центру академічного душпастирства СДЄ о. Олег Кекош разом з капеланами та молодіжними лідерами опрацювали стратегію академічного душпастирства в умовах карантину, поставили конкретні цілі і завдання до послідовного їх втілення в середовищі кожного навчального закладу.

Центр Академічного капеланства

ФОТОРЕПОРТАЖ 

  

Теми: студентське капеланство

Інші публікації за темою

banner

Архів
^ Догори