SDE

Правлячий архиєрей відвідав храм, де знаходиться Самбірська чудотворна ікона Пресвятої Богородиці

08 січня 2012
Друк E-mail
Фото прес-служби СДЄ
Владика Ярослав з духовенством храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Самбора та з учасниками дійства вертепу
8 січня владика Ярослав (Приріз) відвідав з пастирським візитом храм Різдва Пресвятої Богородиці м. Самбора. Згідно з багаторічною традицією, правлячий архиєрей Самбірсько-Дрогобицької єпархії, в день празника Собору Пресвятої Богородиці молиться з вірними у храмі, в якому перебуває Самбірська чудотворна ікона Пресвятої Богородиці.

"Ми творимо сьогодні цей молитовний собор саме тут, у стіп Чудотворної ікони Самбірської Богородиці, в якій слава багатьох чудесних уздоровлень, вдячність та благодарення нужденних. Перед нею зупинялися впродовж століть як вельможі й князі, так і простий люд, збираючись на велилюдні прощі та відпусти", - зауважив єпископ, пригадуючи вірних історію Самбірської чудотворної ікони.

Роздумуючи над постаттю Пресвятої Богородиці, архиєрей наголосив: "У наших скорботах, болях та випробовуваннях ми завжди прибігаємо до благодатної помочі нашої Небесної Заступниці – Матері Божої і Матері кожного з нас. Вона своєю материнською любов'ю укріплює нас, помагає нести наш життєвий хрест, перемагати труднощі та спокуси, здійснювати наш життєвий шлях на славу Божу, на благо нашої земної Батьківщини, на благо і спасіння наших Родин та ближніх".

Після завершення богослужіння молодь парафії привітала усіх присутніх з різдвяними святами та показала театральне дійство вертепу.

Нагадаємо, що у свято Різдва Христового владика Ярослав очолив святкові богослужіння у катедральному храмі Пресвятої Трійці. Рівно ж напередодні різдвяних свят правлячий архиєрей звернувся з пастирським словом до духовенства, монашества та вірних Самбірсько-Дрогобицької єпархії.

о. Олег Чупа,
прес-секретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії

Теми: Ярослав (Приріз), Самбірський деканат, відпустові місця

Інші публікації за темою
synod-21-07-2022-4

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в україні щодо важливості прохань про молитовне заступництво подвижників, мучеників, ісповідників і праведників УГКЦ

Пастирське послання Архиєрейського Синоду Української Греко-Католицької Церкви в Україні про патріотизм як любов до рідного народу та Батьківщини

Звернення Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні. "Народ мучеників Руси-України своїм тілом знову зупиняє зло, щоб воно не поширилося на весь світ"

Звернення Блаженнішого Святослава до синів і дочок українського народу в Україні та на поселеннях сущих та усіх людей доброї волі

Слово Блаженнішого Святослава про Музей Голодомору /За посиланням можна скласти пожертву на будівництво Музею Голодомору/

Інструкція про присутність церковних структур, інституцій, духовенства, богопосвячених осіб КГВА УГКЦ у мережі «Інтернет»

"Надія, до якої кличе нас Господь".
Пастирський лист Синоду Єпископів УГКЦ

banner

Архів
^ Догори